O przychodni


PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "MEDAR" została stworzona dla Ciebie. Naszym celem jest prowadzenie podstawowej opieki zdrowotnej na jak najwyższym poziomie. Lekarze pracujący w Przychodni "MEDAR" posiadają wysokie kwalifikacje oraz długoletnią praktykę. Doskonale znają tajniki swojej profesji i potrafią nawiązać serdeczną więź ze swoim pacjentem. Naszym priorytetem jest objęcie Pacjentów kompleksową opieką w zakresie leczenia i profilaktyki chorób zwłaszcza przewlekłych i cywilizacyjnych jak również przestrzeganie praw pacjenta, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego oraz rozwój działań z zakresu powszechnej profilaktyki i promocji zdrowia.

Opieką obejmujemy całą rodzinę. Oferujemy szeroką gamę zabiegów oraz badań diagnostycznych (USG, EKG, Spirometria, testy alergologiczne), badań laboratoryjnych. Świadczenia udzielane są bezpłatnie na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dotyczy to poradni lekarza rodzinnego oraz poradni specjalistycznych. Istnieje również możliwość wizyty i konsultacji z lekarzami w naszych prywatnych poradniach specjalistycznych.

Skargi i wnioski są przyjmowane codziennie przez dyrektora zakładu i jego zastępcę po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Posiadamy podpisane umowy  na świadczenie usług medycznych  z Narodowym Funduszem Zdrowia

Wykonanie Motivo Group
Copyright Medar NZOZ Przychodnia


Rejestracja jest możliwa od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:30 bądź telefonicznie od 9:00 do 17:00 pod numerami: 34 368 08 35 lub 507 162 605